AKU ozvučovací technika

AKU ozvučovací technikaZvuková technika s provozem na baterie a akumulátory se hodí především na mobilní akce muzikantů, řečníků, průvodců a místa, kde je problém s přívodem elektrické energie a není možné použít produkty na 230V. AKU ozvučovací technika se vyrábí s dobíjecím akumulátorem nebo na klasické baterie.

Zvuková technika na baterie a akumulátory je nepostradatelným společníkem na festivaly, cesty, do kanceláře, na oslavy, párty ale i pro domácí zábavu.

AKU zvukové systémy, určené hlavně pro kapely a hudebníky, disponují bluetooth technologií, audio vstupy, USB porty, sloty pro paměťové karty i zesilovačem. Snadný transport kompletního zvukového systému umožňují madla a kolečka.

Přenosné řečnické systémy s provozem na akumulátor až na 8 hodin nebo na baterie až na 5 hodin jsou vybaveny ručními bezdrátovými mikrofony, zabudovaným přijímačem a zesilovačem s regulací hlasitosti, korekcí basů, výšek apod.
přenosný reproduktor
Bezdrátové reproboxy menších rozměrů jsou vhodné pro všechny, co si chtějí užívat hudbu na cestách, v autě, na chatě, ve stanu i kdekoliv jinde. Bluetooth přijímač umožňuje přehrávat hudbu z vašeho chytrého telefonu nebo jiného mobilního zařízení s BT. Takový reprobox může být vybaven i handsfree pro příjem telefonátů. Chcete-li poslouchat hudbu i při sprchování, vyberte si mini voděodolný reproduktor s vysokou ochranou krytí (např. IP64).

Pro poslech hudby můžete využít i bezdrátová bluetooth sluchátka, kompatibilní s mobilními bluetooth zařízeními (smartphony, tablety, notebooky).